Monitoring CCTV i IP

monitoringIP

W czasach gdy monitorowane są osiedla, miasta, firmy, sklepy kolejnym miejscem do zabezpieczenia są nasze domy. Monitoring domu daje większe poczucie bezpieczeństwa, często pełni funkcję prewencyjną (widok kamer skutecznie odstrasza większość złodziei) oraz pozwala na skuteczne utrwalenie materiału dowodowego dla niepożądanych zdarzeń takich jak włamania, dewastacje lub kradzieże z przed posesji. Dzięki współpracy systemów monitoringu z systemami alarmowymi, kontroli dostępu mamy pełną kontrolę nad obiektem i w każdej chwili możemy odtworzyć nagrania z dowolnego czasu wstecz.

NovaConnect zajmuje się kompleksową realizacją montażu i konfiguracji systemów monitoringu. W naszej ofercie znajduje się montaż m.in.

  • stałopozycyjnych kamer IP
  • kamer kopułkowych IP
  • kamer obrotowych i szybkoobrotowych IP
  • kamer wandalo-odpornych, wewnętrznych oraz zewnętrznych

W połączeniu z nowoczesnymi rejestratorami obrazu oraz stałym dostępem do Internetu, uzyskujemy możliwość monitorowania swojej posesji zdalnie, za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie.

W przypadku zainteresowania wykonaniem instalacji monitoringu na Państwa posesji prosimy o kontakt, a nasi specjaliści przyjadą na prezentacje na której poznają Państwa wymagania, zaproponują odpowiednie rozwiązania, a po wizycie przekażą kalkulację cenową.

Napisz do Nas. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Kontakt z nami nic Cię nie kosztuje! Wycena instalacji monitoringu dokonywana jest bezpłatnie.

    kontakt: +48 788 134 884 (od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00 do 18:00)