spawanie światłowodów - Poznań, okolice i cała Polska

Spawanie światłowodów

Oferujemy profesjonalne usługi spawania światłowodów. Posiadamy doświadczoną kadrę, która wykonała tysiące spawów na terenie całej Polski. Spawaliśmy światłowody w Poznaniu, Bydgoszczy, Białym Stoku, Pile, Wrocławiu oraz na całym obszarze Wielkopolski. Zrealizowaliśmy m.in. prace związane z uzbrajaniem sieci optycznych dla programu 2.8 Zapewnienie dostępu do Internetu szerokopasmowego, Wielkopolskiego Programu Regionalnego dla operatorów z Wielkopolski.

Realizowaliśmy prace związane z montażem i spawaniem światłowodów na potrzeby monitoringu miejskiego w Poznaniu.

Potrzebujesz pilnej pomocy przy naprawie sieci światłowodowej?

W przypadku pytań technicznych i handlowych jesteśmy do Państwa dyspozycji 

Sprawdź naszą ofertę

Spawanie światłowodów: Poznań, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Kraków, Bydgoszcz, Zielona Góra, Lublin

Nasza oferta:

  • spawanie światłowodów
  • uzbrajanie, telekomunikacyjnych szaf optycznych,
  • uzbrajanie przełącznic optycznych,
  • pomiary mocy optycznej,
  • pomiary reflektometryczne,
  • lokalizacja uszkodzeń sieci,
  • usuwanie awarii sieci,
  • uruchamianie transmisji FTTH, GPON.

Projekty POPC / budowa sieci OPGW

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera do współpracy przy budowie sieci POPC lub do realizacji inwestycji powiązanych z budową napowietrznych linii światłowodowych przy liniach wysokiego i średniego napięcia (OPGW) oraz budowie sieci na stacjach GPZ to zapraszamy do współpracy.

Posiadamy doświadczenie przy realizacji projektów związanych z budową sieci FTTH, POPC oraz sieci OPGW na terenie całej Polski.

Z powodzeniem współpracujemy z Generalnymi Wykonawcami przy budowach sieci OPGW dla największych Dystrybutorów Energetycznych w Polsce.

Realizujemy projekty POPC zgodnie z powierzonymi standardami.

Dysponujemy profesjonalnym miernikiem – reflektometrycznym z ważną certyfikacją potwierdzającą prawidłowe skalibrowanie urządzenia.

Budowa sieci światłowodowych w całej Polsce

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług z zakresu spawania światłowodów, to zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy docenili nasze profesjonalne podejście do realizowanych projektów. Współpracujemy z wiodącymi firmami telekomunikacyjnymi oraz energetycznymi, co potwierdza nasze umiejętności oraz jakość świadczonych usług.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza oferta jest konkurencyjna i zapewniamy najlepszą jakość usług. Gwarantujemy terminowość i rzetelność, co jest dla nas priorytetem.

Działamy na terenie całej Polski.

Zapytanie ofertowe - bezpłatana wycena prac

Skontaktuj się z nami – odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.