Monitoring i Powiadomienie

04
Mar
2016
Posted by: novaconnect  /   Category: Aktualności   /   Brak komentarzy

Jednym z najważniejszych elementów systemów monitoringu są mechanizmy powiadamiania o zaistniałym zagrożeniu. To dzięki nim właściciel chronionego obiektu może dowiedzieć się, że zaistniało niebezpieczeństwo i konieczna jest reakcja. Współczesne systemy alarmowe współpracują z różnymi modułami komunikacji, wśród najbardziej popularnych można wymienić:

 • moduł powiadomienia GSM/SMS,
 • moduł powiadomienia telefonicznego,
 • moduł powiadomienia internetowego.

117_big

moduł powiadamiania GSM

Dzięki modułom zdalnego powiadamiania informacje o niepożądanych zdarzeniach otrzymujemy niemal natychmiast i możemy liczyć na to, że po zgłoszeniu do odpowiednich służb, uda się uchronić nasz dobytek przed utratą lub zniszczeniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany zaprojektowaniem i  wdrożeniem kompletnego systemu alarmowego, który będzie czuwać nad chronionym mieniem – napisz do nas

Brak komentarzy


 • Usuwanie awarii sieci

  Wykonujemy usuwanie awarii sieci światłowodowych. W przypadku uszkodzenia kabli lub włókien, wykonujemy niezbędne prace naprawcze związane ze spawaniem światłowodów w specjalnych osłonach złączowych lub wymianą uszkodzonych odcinków kabli. Telefon alarmowy: +48 788 134 884
 • Materiały i sprzęt

  W naszej ofercie znajdują się materiały niezbędne do budowy sieci oraz urządzenia pasywne i aktywne potrzebne do ich działania. Oferujemy m.in. pigtaile, patchcordy, przełącznice, okablowanie, mediakonwertery, skrzynki, osłony złączowe oraz akcesoria niezbędne do spawania światłowodów.
 • Zasięg działania

  Działamy na terenie całej Polski. Choć głównym obszarem naszych działań jest rejon Wielkopolski (Poznań, Piła, Gorzów, Oborniki) to przyjmujemy zlecenia również z woj. Mazowieckiego (m.in. Warszawa), Dolnośląskiego oraz Pomorza. Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami z całej Polski.
 • Gwarancja

  Na wszystkie wykonane prace udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.